Červenec 2014

5x10 Dark Ali - stills

28. července 2014 v 11:40 | Anne |  Episode stills
Už poslední novinka,zbytek přidám bohužel až k večeru,protože ted jedeme na oběd k babičce.A máme tu stills k 5x10 s názvem "Dark Ali".Vypadá to skvěle,už se nemůžu dočkat:)!!


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

5x09 - stills

28. července 2014 v 11:00 | Anne |  Episode stills
A mám tu stillsky k již 5x09.Vypáte to skvěle,jak vidíte,tak tam bude například Ariina mamka Ella nebo Jenna a Caleb s Hannou budou zase pít :D :/// Snad to brzy přijde no uvidíme co pro nás PLL má přichystaného :))image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Lucy - photoshoot,So you think you can dance

28. července 2014 v 10:45 | Anne |  Lucy Hale 2014
Další tu mám photoshoot Lucy pro "So you think you can dance".Je nádherný,Lucy to tam hrozně sluší:)

image host image host

Ashley - 23.7..candids,LA

28. července 2014 v 10:31 | Anne |  Ashley Benson 2014
Ahoj tak už jsem zpět z Itálie,bylo to skvělý,ještě pak povyprávím.První tu mám candids Ashley z 23.7.,když byla v LA.
Moc jí to slušelo:))image host image host image host image host image host image host

5x08 Scream for me - synopsis

25. července 2014 v 11:00 | Anne |  Synopsis
------PŘEDNASTAVENO---------
Mám tu dále přednastavené synopsis k dílu 5x08 Scream for me.Hanna alkoholička? :// :D Chudák,jsem zvědavá jak to nakonec dopadne,už se těším na svatbu Elly :) Jinak v neděli už bych se měla vrátit z Itálie a tohle je poslední přednastavený článek:)!


Nejistota Hanny s její současnou situací stále pokračovaju, když Alison se přestěhuje do jejího domu, zatímco její otec je pryč z města. Ted když Hanna je nucena žít osobou, které se snaží vyhnout ,Hanna dále pije alkohol a skončí v nepříjemné situaci. Mezitím, Aria se soutředí na její družičkovskou povinnost, když se Ella vrací do města, aby plánovala svatbu a Spencer a Emily sledovují nebezpečnou stopu a snaž seí vyřešit záhadu mrtvé dívky v Alisonině hrobu.

5x07 - Online&Download

23. července 2014 v 10:30 | Anne |  Online & Downloads
--------PŘEDNASTAVENO------------
Tak tu mám slíbený přednastavený článek Online&Downloads,jelikož dneska vychází 5x07 díl a přednastavený,protože jsem právě v Itálii:) Dám vám jsem odkazy na ulozto,jak to většinou hledám a pak,kde jsou titulky a online s vloženými,snad to tahle stačí,když tu nejsem:) Hlavně si dnešní užijte a at je super,až přijedu,tak se těším,až si ho pustím:))Titulky čekejte kole večerní hodiny,ale vyjímkou může být i odpolední.)
šablonka by :graphic-heart.blog.cz

Download bez titulků / Titulky / online s cz titulky (bude pravděpodobně až zítra) / download cz titulky (bude pravděpodobně až zítra)

Happy 22nd birthday Selena!

22. července 2014 v 9:24 | Anne |  Me&Blog
------PŘEDNASTAVENO------
Tohle se sice netýká Pretty little liars,ale snad nevadí,že to přidám...Dneska má narozeniny můj vzor,úžasná zpěvačka a herečka Selena Gomez a slaví 22.narozeniny...Znám ji už od 8 let,a už v tu dobu jsem si ji hrozně oblíbila,pamatuji si když měla 16,já jsem jji měla ráda,teda spiš ségra než začali u nás Kouzelníci :DD Mám ji hrozně ráda,protože vlastně se mi líbí její charakter hodný a skromný,když jsem se ted dívala na jedno video z Nepálu,tak jsem se málem rozbrečela - obdivuji všechny celebrity co tahle pomáhají včetně Seleny :) A hlavně podle mne si na nic nehraje a není z ní nějaká ta takovou typická celebritka..:D Doufám že ji někdy potkám,na koncert do Vídně jsem nemohla :/ A ted jesm v Itálii,kde je i Selena,ikdyž 556 km dál :DD Tak bych ji chtěla popřát všechno nejlepší k těm už neuvěřitelných 22.narozenin.Hodně štěstí,zdraví, úspěchů ,spokojenosti,lásky a splněných přání.Prostě HAPPY BIRTHDAY 22ND BIRTHDAY .At si narozeniny užiješ a zůstaneš taková jaká jsi :)!
Jak už jsem říkala ve čtvrtek dělali jsme se Zuzi a Naty takový narozeninový projekt,takže Naty přidá video,budeme moc rádi,když si ho pustíte a jestli jste se zapojili,uvidíte i vaše přáníčko,bohužel nemůžu vám dát ještě přesnou adresu,protože to přednastavuji,takže tu máte,alespon náš kanaál s videami,kde to asi bude ZDE. Doufám že se vám bude líbit,jak už jsem říkala bohužel tady nejsem,takže jsem Naty jen poslala nastříhaný videa a přání,ale Naty je šikovná,takže to bude určitě skvělý :) :D Tady máte moje přáníčko,snad se líbí :))
HAPPY BIRTHDAY SELENA!!

Past layouts 0.6 (by annie) + poznávačka

20. července 2014 v 10:47 | Anne |  Past layouts
---PŘEDNASTAVENO---
Zjistila jsem,že jsem ještě nepřidala nový layout v ppořadí už 6.Jestli si říkáte,že jste ho už někde viděli,tak máte pravdu,je to totiž free layout,ale mne se strašně líbil,tak je tu :D :) A jak se vám líbí,je od úžasné daily-you,která mi ho i pomohla nastavit,protože mne to divně vycházelo :D Je naprosto dokonalý a krásné fotky,barvy a všechno děkuju annie. ,že dala na stáhnutí tak svkělý lay:)
Spokojenost 100 procent
By annie.

Ještě tu mám soutěž.Je to poznávačka,tak doufám že se zapojíte,jestli budu mít čas,možná vám udělám i diplomy:)

Nápověda 1 : Jedna z nich je herečka Pretty little liars
Nápověda 2 : Tato fotka je z Teen choice awaards 2013

1.Kdo tam je (2 celebrity)
2. V čem hráli ?(1film nebo seriál)
3.Co kdyžtak na diplom?

5x08 Scream for me - episode stills

19. července 2014 v 10:45 | Anne |  Episode stills
----PŘEDNASTAVENO----
V tuhle dobu jsem asi právě dojela do Lido Adriana v Itálii :) první přednastavený a jsou to stillsky k 5x08 Scream for me. Jak vidíme už na úvodce... Haleb je zpátky konečně :333 ♥Jsou spolu úžasní :D :) ALe když vidím na stole tu flašku,snad to nebylo jen kvůli té flašce :D Jinak v téhle epizodě budou i koně :) A taky jak vidíme Alison bude u Hanny.


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


šablonky by :graphic-heart.blog.cz

Italy (18.7.-27.7.) + birthday project for Selena

17. července 2014 v 15:12 | Anne |  Me&Blog
Vím,že jsem tu moc dlouho nepobyla,ale už zítra odpoledne jedu zase do Itálie do Lido Adriano,jako minulý rok. A neuvěřitelně se těším,jedu zase s mamkou a s mamčinou kamarádkou a s jejími 2 dcerami v mým věku a jsou super,takže bude zase srandaa a rozhodně se nebudu nudit:DD Akorát s náma nejede ségra,které jede totiž den po našem příjezdu domů na Anglický kurz,takže se jaksi mineme:// Až na 16 hodin v autobuse se těším úplně na všechno,hlavně na mořee,pláž bazén,možná dokonce navštíme zábavný park Mirabilandie a ten je úplně nejlepší:DD Už jsem tam byla 2krát,možná jste tam taky někteří byli:))Vrátíme se asi v neděli 27.7. ráno a uvidím jestli se mi vůbec bude chtít jít na blog,nejspíš se mi bude chtít spát z toho autobusu si myslím ,že budu nevyspaná :DD Takže se chci opět omlouvit za neobíhání affs,ale doufám že to chápete,když jsou ty prázdniny:) Ted jsem dokonce přednastavila články konkrétně stillsky,synopsis k dílu 5x08 Online&Download k dílu 5x07 a možná udělám ještě nějakou tu soutěž,takže nějaké články tu budou,tak doufám že se tu třeba,když budete mít čas zastavíte a něco si přečtěte:)) Tak si hlavně užívejte prázdniny,všechny dovolený a bavte se:) Já se jdu ted ještě vykoupat k babičce :D
Mějte se krásně ,budete mi chybět a užijte si další díl Prettyn 5x07!!:DD


Jinak možná někteří víte,že můj velký vzor je Selena a je to moje nejoblíbenější celebrita a zrovna,když budu já v Itálii,tak tam bude i ona,vlastně už tam je,ale bude tam určitě do 19.7.,protože 18.7.,jde na Global film and music festival,bohužel je to na Ischia a já v Lidu,takže je to 556 km daleko...:/// Tak strašně ráda bych ji potkala,ale je to hrozně daleko,alespon vím že jsem ve státě jako ona:)Tak třeba se podívá do Lido Adrianoo...noo tak to se asi nikdy nestane,ale budu věřit :D :)Je můj vzor už od 8 let :D Každopádně 22.7. má svých krásných 22 let. A s kamarádkou Naty a Zuzi děláme projekt,kde sháníme pomocí blogů přáníčka od všech fanoušků a z toho pak uděláme video a snažíme se ho aby ho viděla:)) Nakonec jak jedu do té Itálie a Naty dnes k babičce,takže Naty ho udělá sama a já jen pošlu svoje přáníčko a na flešku jí dám do schránky natříhaný videa,která tam pak dá,trochu mne mrzí že to nebudu dělat,jak jedu do té Itálie,ale Naty to zvládne určitě úžasně:)!! Tak bych vás chtěla poprosit,jestli byste nám neposlali co nejdřív max. tak do 19.7.-20.7. na email selena-zendaya-bella-1d@seznam.cz ,nějaké to přáníčko,kde se bud vyfotíte s papírkem "Happy birthday Selena" apod. nebo normálně graficky udělané. Za každé přáníčko budeme vděční,více o projektu naleznete zde.
Takže prosím všechny fanoušky Seleny k poslání přáníčko,pokud máte chvíli času,zapojte se:))Předem děkuju.
Tady máte takovou úkazku video z minulé roku,které jsme dělali s Naty Seleně k 21.narozkám :)Chci poděkovat všem co si to přečetli celý:DDD