Duben 2014

Praha:)) (30.4.2014)

29. dubna 2014 v 18:42 | Anne |  Me&Blog
Novinky jsem už přidala:)Tak jen chci říct,že zítra tu nebudu ,protože jedeme se školou Prahy a potřebuju se někomu vykecat:DNemůžu se dočkat,ale musíme být před nádražím v 5.15,takže tak 4.15 vstávat-což asi ani nevstanu:DD
Nejvíc se těším na cestu vlakem s kámoškama,je to vždycky strašná srandaa a navíc v kupé,když nás tam bude 6 :DD
Pak pojedeme do Národního divadlo,na to se taky nemůžu dočkat...ta atmosféra,potom do Betlémské kaple a nakonec do Klementiuma.A to nejlepší nakonec rozchod sice jen 2 hodiny,natože tam v Praze budem tak dlouho,ale aspon to:)
Jen mne mrzí,že zrovna moje starší ségra má poslední zvonění(maturantka),tak jsem se těšila,že ji uvidím v kostýmu a tak,ale noo musím to nějak přežít:/:D
Tak mne kdyžtak omluvte ze všem jednodenních kontrol,které doufám nehrozí:DMějte se krásně,na blog už se zítra nestavím přijdu okolo 20:30 a budu asi unavená:DDTak se mějte hezky:)!

Lucy Hale - with boyfriend Joel,LA,28.4.

29. dubna 2014 v 18:25 | Anne |  Lucy Hale 2014
Lucy byla včera se svým přítelem Joelem Crouzem v LA.Hrozně jim to spolu slušelo,ještě jak se drželi za ruce,moc se k sobě hodí )!!image host image host image host image host image host image host

Ashley - behind the scenes,photoshoot for Dove shore

29. dubna 2014 v 18:22 | Anne |  Ashley Benson 2014
Ashley Benson včera fotila photoshoot pro Dove shore u pláže.Zatím se objevily jen fotky ze zákulisí,ale jsou krásné,už se nemůžu dočkat:)!
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

PLL - 5x06 " Run , Ali , Run ! " ,and 6 season?

29. dubna 2014 v 18:13 | Anne
Byl zveřejněn název pro 6.epizodu 5.série (5x06) " Run , Ali , Run ! " .Ali bude asi zase v nebezpečí,nemůžu se prostě dočkat na 5.sérii,jsem zvědavá,jak bude probíhat Alinin návrat:)!

A ještě tu mám jednou skvělou novinku o 6.sérii,hodně lidí říká,že už by to bylo moc,ale pokud by to bylo ještě na dobré úrovni a nezamotané-lepší je přece skončit s dobrou úrovní,tak mi to rozhodně nevadí naopak bych skákala raadostí:DProstě nemůžu se dočkat na 5. a ted se mám těšit i na6.,snad ABC to dovolí:DDAle 7. série by byla asi už moc:/Co si myslíte vy?:)
Marlene řekla: " Nemyslím si, že 5. sezóna je konec našeho příběhu . Víme, jaké věci se dějí , a určitě tam je mnoho příběhů v šesté sezóně , ale , samozřejmě , musí spoléhat na ABC Family o tom , ale myslím, že s námi souhlasí . "


5x05 - behind the scenes

29. dubna 2014 v 18:06 | Anne |  Behind the Scenes/On Set
První tu mám ještě další 3 fotky z natáčení 5x05 PLL.Omlouvám se snad nevadí,že není úvodní fotka,ale dneska je zase víc novinek tak trochu spěchám:/


image host image host image host

5 season - spoilers #2

28. dubna 2014 v 20:03 | Anne |  Spoilers
Tak tu máme pár spoilerů k 5.sérii.Není jich moc,protože spěchám a nemám čas tolik hledat,ale později se ještě kouknu:) NEmůžu se dočkat prostě na všechnooo,snad teda Ezra přežije a jsem hrozně štastná že Caleb se vrátí zpět♥
Taky jsem zvědavá co je to velké tajemství,které Melissa ví a jak bude probíhat Alisonin návrat,ale hlavně "WHO IS A ?":D
Zdroj z rúzných zahraničních stránkách a serialzone.cz


- Pravděpodobně bude mít následující 5. série 25 epizod. Navíc bude prázdninový speciál.
- Tato série bude obsahovat 100. díl a Marlene King pro nás připraví překvapení.
- Dočkáme se dílu s vánoční tématikou.
- Toby a Alison budou mít společné scény.
- Vrátí se Caleb (5x05)♥♥-Nemůžu se dočkat
- Vrátí se Jenna (5x05)
- Dozvíme se více informací o tom, co Jason dělal, když byl pryč.
- V 5. sérii se na delší dobu vrátí Jenna a Melissa.
- Alison se bude vracet zpět do Rosewoodu
- Představí se nám otec Ali, Kenneth.
- Lhářky budou podezřívat Jasona
- Zjistíme kdo zabil Wildena
-o Wrenovi budeme hodně slyšet,možná se vrátí v 5A každopádně v 5B
-Paige se bude cítit ohrožena,když přijde Alison
- Melissa zná velké tajemství
Přiblížíme se k tomu, kdo zabil Wildena.(5x01)
Pravděpodobně bude mít p. DiLaurentis pohřeb.(5x01)
V této epizodě se vrátí Lucas.(5x01)
Podle Marlene bude tato epizoda velmi napínavá.(5x01)
Melissa bude skrývat velké tajemství.(5x01)
Objeví se scény s Ezrou v nemocnici.(5x01)
Děvčata řeší své osobní věci, ale Alison je mimo jejich kroužek, jelikož do jejich světa nadále nepatří.(5x01)
V první epizodě bude vystupovat Paige a Noel Kahn.(5x01)
- Bude zde několik flashbacků.(5x01)
- Andrew bude v 5x04
-Ezra přežije,bude v nemocnici,ale ztratí pamět (není to vůbec jistý)


Návštěvnost (21.4.-27.4.2014)

28. dubna 2014 v 19:09 | Anne |  Návštěvnost
Dneska nemůžu najít žádné novinky,tak jsem se rozhodla najít nějaké spoilery k 5.sérii.Ale nejdřív tu mám nádhernou týdenní návštěvnost.Nemám slov,po dlouhé době přesáhla zase přes 300 návštěvníků (1 měsíc)za týden,moc si toho vážím a děkuji,že sem pořád chodíte:3.Hlavně chci poděkovat za sobotu:)Našla jsem jednu dokonalou animaci z tumbrl Ezrii,ten moment je kouzelný,miluju Ezriu:)*

Navstevnost za minuly tyden (21.4. 2014 - 27.4. 2014) je:
Pondeli: 51
Utery: 34
Streda: 31
Ctvrtek: 37
Patek: 41
Sobota: 62
Nedele: 53

Celkem: 309

Lucy - Radio disney music awards (26.4.2014)

27. dubna 2014 v 14:07 | Anne |  Lucy Hale 2014
Ještě než začnu chci poděkovat,protože soutěž určitě bude zatím se vás přihlásilo 6,a minimum bylo 5:))Doufám,ale že se ještě někdo přihlásí,kdyby ne,tak to samozřejmě nevadí...Možná víte,že včera se konaly Radio disney Music awards.Zúčastnila se i Lucy.Ale nejdřív chci pogratulovat všem vítězům,jsem hrozně ráda,chtěla bych pogratulovat hlavně Seleně,která zvítězila ve 3 kategorích,bohužel se,ale nezúčastnila,nebo Zendaye,Demi,Justinovi Timberlakovi,R5,Taylor s Eddem nebo 1D,prostě všem...Jen mne mrzí,že nevyhrála naše slovenka Celesta Buckingham,ale i nominace je naprosto úžasná,kdyby někoho zajímalo vítězové tak tady.
A zpět k Lucy,byla naprosto krásná,hrozně se mi líbil její outfit a stím sakem,to bylo naprosto úžasný,vlasy měla taky úžasná.Prostě byla dokonalá!!!Kromě fotek z červenýho koberce a osobek také Lucy nafotila při té příležitosti nafotila i nějaký photoshoot,tak tu mám fotky ze zákulisí.Dole je i jedno video z červeného koberce.


Red Carpet:
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal photos:
image hostimage hostimage host

Ze zákulisí focení photoshootu:
image host image host image host image host image host image host image host

5x03,5x04 - behind the scenes/on the set

27. dubna 2014 v 13:43 | Anne |  Behind the Scenes/On Set
Mám tady ještě nějaké fotky z natáčení 5x03 a 5x04 PLL.Jsou to spiš knihy,místa, na jedné fotce je i Ashley,moc jí to tam sluší:)


5x03
image host image host image host

5x04
image host image host

Přihláška - SONPár (PLL)

26. dubna 2014 v 13:04 | Anne |  Soutěže
A konečně tu mám přihlášku na další soutěž...Hodně z vás se na ní ptalo a jsem hrozně ráda,že se předchozí moc líbila a tak doufám,že bude i tahle.Po hlasování v anketě a mém uvážení,jsem se rozhodla uspořádat soutěž o nejlepší pár Pretty little liars.První jsem chtěla i jako kámošky např. Sparia (Spencer+Aria),ale nakonec by to bylo takové zvláštní,protože třeba milujji pár Haleb,ale taky přátelství mezi Aria a Hannou..Tak nakonec jsem se rozhodla udělat soutěž pouze pro páry.Jen doufám že se někdo zapojí,minimální účast je 5 lidí a přihlašovat se můžete asi do 29.4. nebo 30.4.Jinak připomínám páry se nesmí opakovat,jeden šlověk má Ezriu,tak druhý nesmí,napíšu vám nějakou nabídku:)Ceny budou poměrně stejné jako v přechozí soutěži,všichni dostanou diplom a pak od 5.místa bude toho víc.Vítěz dostane avatar, png,blend,reklamu,diplom ...co bude chtít (3 věci+diplom a reklama):))Tak snad se tedy někdo zapojí,za každého moc děkuju:))
Možné páry (aktualizováno 10:14) : Aria+Ezra (Ezria),Spencer+Toby (Spoby),Hanna+Caleb (Haleb),Emily+Paige (Paily),Spencer+Wren,Hanna+Travis(Tranna),Hanna+Holbrook Alison+Ezra, Alison+Ian, Aria+Noel, Mona+Noel, Emily+Maya, Melissa+Ian, Toby+Alison, Spencer+Andrew,Jason+Aria, Mike+Mona,Hanna+Mike,...je možné,že jsem na spoustu zapomněla,takže můžete i jiné:)


1.Přezdívka
2.Blog
3.Pár (PLL)
4.Koho chceš na diplom?