Prosinec 2013

4x14 Who is in the box? - promo/sneak peak

27. prosince 2013 v 20:41 | Anne |  Promo videos

Prominte,ale o Vánocích tu opravdu moc nejsem a dneska jsem byla se sestřenkama a prostě se chci ty Vánoce trochu užívat,tak přidám pouze jeden článek ,tak snad to chápete:)Mám proma sneak peaky k 4x14 dílu,nějaké už jste možná viděly,ale třeba se najde který jste neviděly.Já už se tak nemůžu dočkat,vypadá to skvěle už 8. ledna :))!!!!Lucy - personal photos #1 + Co Vánoce?

25. prosince 2013 v 22:14 | Anne |  Lucy Hale 2013

Tohle je můj dnešní poslední článek,než dojdu k osobkám.Tak se vás chci zeptat co jste dostali vánocům a jak jste si je vůbec užily ? :)) Já perfetkně,ještě dneska jsem vlastně slavila Vánoce s tatkou a byla jsem v Olomouci za tetami a strejdy. Miluju prostě Vánoce,já jsem dostala snowboard,oblečení,náušnice,knížku,The sims 3,kosmetiku,radio a nějaké drobnosti :)Vánoce zdaleko ještě nekončí,tak si je užívejte :)
U Lucy jsem samozřejmě taky udělala takovou úvodku,příjde mi to vážně výhodnější časově,tak snad se vám líbí:) Lucy přidala 3 osobky na instagram,strašně se mi líbí ta 1..

image host image host image host

Troian -personal photos #1

25. prosince 2013 v 22:04 | Anne |  Troian Bellisario 2013
Tedka nějaké velké novinky nejsou tak přidávám i osobky,rozhodla jsemse udělat,takovou univerzální úvodní fotku jeednotlivě holek na osobní fotky a po nějaké době ji zase změním a zaktualizuji,tak snad vám to nevadí,připadá mi to jako celkem dobrý řešení :))A teda k osobním fotkám Troian samozřejmě přidala taky fotky z Vánoc,má krásné ozdoby z vánočního stroměčku, 3. a 5. jsou naprosto dokonalý a ta poslední te trochu starší,to Troian přidala když měl Ash narozky (19.12.):))
image host image host image host image host image host image host

Tammin Sursok - baby photoshoot

25. prosince 2013 v 21:35 | Anne
Jak možná víte,Tammin Sursok (Jenna) je už maminkou :) Ale ted se konečně zveřejnily nějaké fotky s ní a s miminkem s to rovnou krásný photoshoot bohužel ze 2 fotek.Strašně jí to sluší i s přítelem,jsou spolu dokonalí ,tolik jim to sluší ♥:) !

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


image host image host

Veselé Vánoce!!+vánoční soutěž

23. prosince 2013 v 18:14 | Anne |  Me&Blog


Jak určitě víte zítra bude Štědrý den,proto tady určitě zítra nebudu.Tak už ted bych vám chtěla popřát krásné a pohodové Vánoce a že si je pořádně užijete.Přes Vánoce tu tolik nebudu,ale určitě se ještě párkrát zastavíme.Tak tedy krásné vánoce,at vám ježíšek donese co jste si přály,ale halvně si užijte tu úžasnou vánoční atmosféru.Vím že tu zatím moc lidí nechodí,ale i tak jsem vám připravila jednu malou soutěž,tak snad se někdo zapojí:)Jde o to abyste poznaly kdo na té fotce je(3 osoby),poradím že dvě hrají v PLL :D Kdo se zapojí a bude mezi prvními 3 možná udělám diplom,ale doufám že i kdybyste byli 4. tak se zapojíte,možná udělám nakonec všem :D Tak VESELÉ A ŠTASTNÉ VÁNOC!

1.Kdo to je ? (3 lidi)
2.Co chceš na diplom ?


4x19 - episode stills

23. prosince 2013 v 16:37 | Anne |  Episode stills
Tak a poslední novinkou,je další stillska a to už k dílu 4x19.Strašně se těším,Tobymu a Spencer to tolik sluší♥Určitě se,al ještě pár stillstek objeví :)


image host

4x15 stills

23. prosince 2013 v 16:25 | Anne |  Episode stills
Objevily se i stillsky k dalšímu dílu přesněji 4x15,vypadá to tak dobře,už 14. února na ABC,tedy asi 15. u nás :)
Tolik se těším♥

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Poster - Pretty little liars

23. prosince 2013 v 16:21 | Anne |  Promo photos
Tak další tu mám 2 plakáty,jeden z nich je nový,ale přidám oba dva ?) Ashley měla k tomu novýmu spoustu výhrad,mne nějak nevadí,i když jsou i hezčí:D


image host image host

4x14 Who is in the box -episode stills

23. prosince 2013 v 16:03 | Anne |  Episode stills

A konečně tu mám první novinku :) Rozcestníky už mám hotové,u holek už asi dělat nebude jen roky,bylo toho moc :D
Ted dopřidám stillsky k ještě neodvysílaným dílům,první tu mám stills k nadcházejícímu dílu "Who is in the box",který má premiéru 8.1. a my asi o den později,už se tak hrozně těším♥ :)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

image host image host image host image host image host image host image host image host

Apply ?

23. prosince 2013 v 14:48 | Anne


Líbí se vám můj blog,máte rádi PPL a chcete spřátelit :)Tak se můžete zapsat zd,budu moc ráda,do týdne vám napíšu jestli vás beru.Tady mám pár pravidel,ale snad vás to neodradí :)

1.Obíhat alespon 2x týdně
2.Kopírovat jen se zdrojem
3.Psát něco jiného než obíhám

1.Přezdívka
2.Blog
3.O kom máš blog ?
4.Proč se chceš spřátelit ?